Historie oddílu

Historie 51.smečky vlčat

Únor 1990 založen oddíl Vlčat

Vůdce oddílu: Jan Blecha (Hans)

Mravenci: František Kočanda (Ferda)

Orlové: Jan Blecha (Hans) + Pavel Kříž (Šéťa)

Kamzíci: Marek Pavelec

Indiáni: Petr Kotík (Dlouhý dým)


Jaro 1991

Vůdce oddílu: Jan Blecha (Hans)

Kamzíci: Marek Pavelec Indiáni: Jaromír Schneider

Mravenci: František Kočanda (Ferda) Apači: Petr Kotík (Dlouhý dým), Láďa Kříž

Orlové: Pavel Kříž (Šéťa) Gepardi: Jan Klinkovský (Patrik)


1991/1992 - rozdělení na dva oddíly vlčat

51. oddíl                                                                               52.oddíl

Vůdce oddílu: Jan Blecha (Hans)                                     vůdce oddílu: Petr Kotík (Dlouhý dým)

Mravenci: Ferda                                                                 Apači: Ladislav Kříž

Kamzíci: Marek Pavelec                                                    Draci: Cyril Klinkovský, Miroslav Škarka

Orlové: Pavel Kříž (Šéťa)                                                   Siouxové: Jan Rozsa, Jaromír Schneider

Gepardi: Jan Klinkovský (Patrik)


1992/1993

51. oddíl                                                                              52.oddíl

vůdce oddílu: Jan Blecha (Hans)                                     vůdce oddílu: Petr Kotík (Dlouhý dým)

Mravenci: František Kočanda (Ferda)                            Apači: Ladislav Kříž

Kamzíci: Miroslav Škarka                                                  Draci: Cyril Klinkovský

Orlové: Pavel Kříž (Šéťa)                                                   Siouxové: Jan Rozsa, Jaromír Schneider

Gepardi: Jan Klinkovský (Patrik)


1993/1994

51. oddíl                                                                                    52.oddíl

vůdce oddílu Ferda vedoucí                                               vůdce oddílu: Jaromír Schneider

Mravenci: Jaromír Košůfek, Jan Husek (Huf)                  Apači: Ladislav Kříž

Kamzíci: Mirek Škarka, Jan Kabourek                              Draci: Tomáš Koláček (Colins)+ David Libiger (Dave)

Gepardi: Jan Klinkovský (Patrik)                                       Siouxové: Jan Rozsa, Jaromír Schneider, David Libiger (Dave)

1994/1995

51. oddíl

vůdce oddílu František Kočanda (Ferda)

Mravenci: Jaromír Košůfek, Jan Husek (Huf)

Kamzíci: Mirek Škarka

Draci: Tomáš Koláček (Colins)

Gepardi: Jan Klinkovský (Patrik)

1995/1996

vůdce oddílu : František Kočanda (Ferda)

Mravenci: Jaromír Košůfek, Jan Husek (Huf)

Kamzíci: Miroslav Kováč, Pavel Krampla

Bizoni: Tomáš Koláček (Colins), Pavel Olšan

Gepardi: Jan Klinkovský (Patrik), Lumír Janíček

1996/1997

vůdce oddílu: Miroslav Kováč

Kamzíci: Miroslav Kováč , Pavel Krampla

Bizoni: Tomáš Koláček (Colins), Pavel Olšan

Gepardi: Jan Klinkovský (Patrik)

1997/1998

vůdce oddílu: Pavel Olšan

Kamzíci: Ladislav Jura (Báža), Václav Petrášek

Bizoni: Pavel Olšan,  Petr Holásek

1998/1999

vůdce oddílu: Pavel Olšan

Kamzíci: Ladislav Jura (Báža), Václav Petrášek

Bizoni: Pavel Olšan, Tomáš Koláček (Colins)

Sršni: Karel Perůtka, Petr Holásek

1999/2000

vůdce oddílu: Pavel Olšan

Kamzíci: Ladislav Jura (Báža), Václav Petrášek

Bizoni: Pavel Olšan, Tomáš Koláček (Colins)

Sršni: Karel Perůtka, Petr Holásek

2000/2001

vůdce oddílu: Pavel Olšan

zástupce: Ladislav Jura (Báža)

Kamzíci:Václav Petrášek

Bizoni: Ondřej Petrášek

Sršni: Karel Perůtka, Petr Holásek (Holas)

2001/2002

vůdce oddílu: Karel Perůtka

zástupce :Ondřej Petrášek, Petr Holásek (Holas)

Bizoni: Ondra Petrášek (Chlup), Karel Perůtka

Kamzíci: Jindra Novák (Boban), Pavel Slezák (Hugo)

Tygři: Petr Holásek (Holas), Václav Petrášek

oddíloví vedoucí:Petr Graubner, Kamil Šimeček, Tomáš Tobolák (Poly)

2002/2003

vůdce oddílu: Karel Perůtka

zástupce : Ondřej Petrášek, Petr Holásek (Holas)

Bizoni: Petr Graubner (Pecan), Tomáš Tobolák (Poly)

Kamzíci: Jindra Novák (Boban), Pavel Slezák (Hugo)

Tygři: Petr Holásek (Holas), Kamil Šimeček


2003/2004

vůdce oddílu: Petr Holásek (Holas)

zástupce: Jindřich Novák (Boban)

zástupci: Ondra Petrášek (Chlup), Jindra

Novák (Boban), Pavel Slezák (Hugo)

Bizoni: Tomáš Tobolák (Poly), Petr Graubner

(Pecan)

Kamzíci: Jindra Novák (Boban), Jiří Polášek

(Holub), František Chvatík (Taz)

Tygři: Petr Lukáš (Bohuš), Ladislav Kolář

(Hrobař)

oddíloví rádcové: Kamil Šimeček


2004/2005

vedoucí:Petr Holásek

zástupci: Jindra Novák (Boban)

Bizoni: Tomáš Tobolák (Poly), Petr Graubner (Pecan)

Tygři: Petr Holásek (Holas), Ladislav Kolář (Hrobař)

Kamzíci: Jindřich Novák (Boban), Pavel Slezák (Hugo)

oddíloví rádcové: Ladislav Kolář (Hrobař), Jiří Polášek (Holub), František Chvatík (Taz), Zdenek Janíček( Janec), 

Kamil Šimeček, Petr Lukáš (Bohuš)

oddíloví podrádcové: Adam Náplava, Martin Hrabčík (Ya-ho), Ondřej Domanský (Kolík)


2005/2006

vůdce oddílu:Petr Holásek

zástupci: Jindra Novák (Boban), Ladislav Kolář (Hrobař), Kamil Šimeček

Bizoni: Tomáš Tobolák (Poly) , Petr Graubner (Pecan), Ondra Domanský (Kolík)

Kamzíci: Jindra Novák (Boban), Jří Polášek (Holub), František Chvatík (Taz), Lukáš Klinkovský (Logen)

Tygři: Libor Tichý, Adam Náplava

oddílový podrádce: Velbi


2006/2007

vůdce oddílu:Kamil Šimeček

Bizoni: Tomáš Tobolák (Poly) , Ondra

Domanský (Kolík)

Kamzíci: František Chvatík (Taz), Lukáš

Klinkovský (Logen)

Tygři: Libor Tichý, Adam Náplava, Ondra

Domanský (Kolík)







2007/2008

vůdce oddílu: Kamil Šimeček

zástupce: Tomáš Tobolák (Poly)

Bizoni: Tomáš Tobolák (Poly), Ondřej Domanský (Kolík)

Kamzíci: František Chvatík (Taz), Adam Náplava

Tygři: Libor Tichý, Lukáš Klinkovský (Logen)







2008/2009

vůdce oddílu:Jindřich Novák (Boban)

zástupce: Libor Tichý

Bizoni: Marek Bobál (Mára), Jan Sedláček

(Sedlo), Jan Bocheta (Chosé)

Kamzíci: Jindřich Novák (Boban), František

Chvatík (Taz), Libor Tichý

Tygři: Adam Náplava, Ondřej Domanský

(Kolík), Vojtěch Volf






2009/2010

vůdce oddílu:Libor Tichý

zástupce : Adam Náplava

Bizoni: Marek Bobál(Mára), Jan Sedláček

(Sedlo), Martin Salák (Salo)

Kamzíci: František Chvatík (Taz), Libor Tichý

Tygři: Adam Náplava, Pavel Bernátek (Berni)









2010/2011

vůdce oddílu:Libor Tichý

zástupce: Marek Bobál (Mára), Adam

Náplava, Jan Sedláček (Sedlo)

Bizoni: Marek Bobál(Mára), Jan Sedláček

(Sedlo), Martin Salák (Salo)

Kamzíci: František Chvatík (Taz), Libor Tichý,

Jan Fojtů (Jeňa)

Tygři: Adam Náplava, Pavel Bernátek (Berni,

Jakub Doležel (Rony)

Mravenci: Jan Pobořil (Gingo),Jakub Rozumek (Stoupa)


2011/2012

vůdce oddílu: Libor Tichý

zástupce: Marek Bobál (Mára), Adam

Náplava, Jan Sedláček (Sedlo), Pavel Bernátek

(Berni)

Bizoni: Vojtěch Domanský (Donald), Vojtěch

Bernátek (Nemo)

Kamzíci: Jan Fojtů (Jeňa), Vojtěch Jurák

(Broskev)

Tygři: Jakub Doležel (Rony), Vojtěch Stuchlík

(Krtek)

Orli: Martin Salák (Salo), Markéta Tichá

(Markét)

Mravenci: Daniel Adamík (Yeti), Michal Chlud


2012/2013

vůdce oddílu:Marek Bobál (Mára)

zástupce: Pavel Bernátek (Berni), Libor Tichý,

Jan Fojtů (Jeňa)

Bizoni: Vojtěch Domanský (Donald), Vojtěch

Bernátek (Nemo)

Kamzíci: Jan Fojtů (Jeňa), Vojtěch Jurák

(Broskev)

Tygři: Jakub Doležel (Rony), Vojtěch Stuchlík

(Krtek)

Mravenci: Jan Nevřivý (Johny)

oddílový rádce: Martin Salák (Salo), Jan

Sedláček (Sedlo), Adam Náplava



2013/2014

vůdce oddílu: Marek Bobál (Mára)

zástupce: Jan Fojtů (Jeňa), Vojtěch Jurák (Broskev)

Bizoni: Vojtěch Bernátek (Nemo), Jakub Doležel (Rony),

Kamzíci: Jan Fojtů (Jeňa), Adam Náplava

Tygři: Vojtěch Stuchlík (Krtek), David Hrubý (Dale)

Mravenci: Jan Nevřivý (Johny), Martin Pavlačka

oddílový rádce: Martin Salák (Salo), Jan Sedláček (Sedlo), Libor Tichý



2014/2015

vůdce oddílu:Jan Fojtů (Jeňa)                                                        

zástupce: Vojtěch Jurák (Broskev), Jakub

Doležel (Rony)

Bizoni: Vojtěch Bernátek (Nemo), Jakub

Doležel (Rony),

Kamzíci: Jan Fojtů (Jeňa), Jakub Fojtů

Mravenci: Vojtěch Stuchlík (Krtek, David Hrubý

(Dale)

Tygři: Jan Nevřivý (Johny), Martin Vítek

(Mac)

oddílový rádce: Martin Salák (Salo), Adam

Náplava, Marek Bobál



2015/2016

vůdce oddílu:Jan Fojtů (Jeňa)                                                        

zástupce: Vojtěch Jurák (Broskev)

Bizoni: Martin Vítek (Mac), Zdeněk Hrabčík (Zdeňa)

Kamzíci: Jakub Fojtů, Fratišek Chvatík (Taz)

Mravenci: Lukáš Klinkovský (Logen), David Hrubý (Dale)

Tygři: Matěj Komínek (Matěj), Jiří Mahdalík (Jirka)

Orli: Dominik Koutný (Čmelda), Martin Šrajer (Bagris)

oddílový rádce: Martin Salák (Salo)


Comments